Krevní test

 • Samostatně prováděný test ze suché kapky krve
 • Změření hladiny 11 mastných kyselin v krvi
 • Hodnocení poměru Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin

ODBĚR VZORKU KRVE SI UDĚLÁTE DOMA A SAMI

 1. Zinzino Test je schváleným výrobkem pro in vitro diagnostiku pro samostatné odebrání krevního vzorku v domácích podmínkách. Především si pečlivě umyjte ruce s mýdlem, dobře je opláchněte a pořádně usušte. Vytáhněte testovací kartičku z papírové obálky. Obálku uložte na bezpečné místo pro další použití. Odtrhněte část testovací kartičky označenou slovem SAVE (ULOŽIT) a vyfoťte si nebo jinak poznamenejte část označenou slovem Test Id.(Identifikační číslo testu). Na výsledky odběru krve se budete moct podívat JEDINĚ v případě, že budete znát OSOBNÍ identifikační číslo testu (Test. Id.).
 2. Testovací kartu položte na stůl oběma kroužky nahoru. Špičku prstu otřete dezinfekčním ubrouskem (doporučuje se prostředníček). Aby krev lépe tekla, chvíli kružte rukou nebo dejte ruku dolů a 20 vteřin s ní třepejte. Vytáhněte zelené jednorázové lancelotové pero. Úzkou zelenou plastovou zarážku otočte o jednu čtvrtinu proti směru hodinových ručiček. Vytáhněte zarážku. Lancetové pero je připraveno k použití.
 3. Přiložte lancetové pero ke spodní části špičky prstu, kterou natočíte k testovací kartě na stole. Přitlačte špičku lancetového pera k prstu, dokud neuslyšíte kliknutí. Lancetové pero trochu propíchne kůži.
 4. Nedotýkejte se prsty kroužků na filtrovacím papíře. Jemně stiskněte prst a nechte volně stéci alespoň 3 kapky krve do každého kroužku vyznačeného na testovací kartě. Krev by měla zaplnit celou kružnici. Pozor: Nemačkejte prst příliš silně, abyste zrychlili tok krve.
 5. Nechte testovací kartičku ve vodorovné poloze při pokojové teplotě alespoň 10 minut, aby krev pořádně uschla.
 6. Testovací kartičku vložte zpátky do papírové obálky. Papírovou obálku umístěte do alobalového obalu a zavřete ho. Pozor: Nevyndavejte vysoušecí sáček z alobalového obalu.
 7. Uzavřený alobalový obal vložte do velké obálky s předepsanou adresou laboratoře. POZNÁMKA: Než obálku odešlete, MUSÍTE nalepit potřebný počet poštovních známek odpovídající hodnoty.
 8. Zaregistrujte si své osobní identifikační číslo na www.zinzinotest.com. Na této stránce se později podívejte na výsledky krevního testu. Vaše výsledky se zde objeví během 10 až 20 dnů. Pozor: Uložte si část testovací kartičky označenou slovem SAVE na bezpečné místo. Na výsledky odběru krve se budete moct podívat JEDINĚ v případě, že budete znát OSOBNÍ identifikační číslo testu (Test. ID.).

*) Chci více informací od poradce